Kochani Klienci – New Age Kids

Kochani Klienci

Kochani Klienci 25 listopada wieczorem mieliśmy awarię prądu, która spowodowała pożar w naszym obiekcie w hali New Age Fitness oraz Sali Zabaw New Age Kids. To był dla nas niewyobrażalny cios. Ucierpiało miejsce, które od tylu lat budowaliśmy. Przeszliśmy długa drogę aby być w miejscu w którym byliśmy i los po raz kolejny wystawił nas na próbę. Ale jak wiecie, jesteśmy silną drużyną! Mamy cudowny zespół i najlepszych Klientów!

Własnymi siłami odbudowujemy to co zostało zniszczone w wyniku pożaru. Intensywnie pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności naszego klubu, jednak może to trochę potrwać. Chcielibyśmy Was poinformować, że Sala Zabaw będzie zamknięta przez najbliższy miesiąc. Jednakże, cieszy nas fakt, że hala Parku Trampolin działa bez zmian i tam zapraszamy Was na zabawę oraz do organizacji urodzinek. Oferta Parku Trampolin dostępna na stronie www.newagejump.pl .

Klienci którzy mieli rezerwacje urodzinowe na Sali Zabaw proszeni są o kontakt telefoniczny 734429430.

Dziękujemy Wam za zrozumienie i cierpliwość. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywitać Was ponownie w pełni działającej hali New Age Fitness i Sali Zabaw New Age Kids.

Komentarze